Hizmetler

Spray Kaplama Sistemi

Hedef kitlemiz; malzeme, opto-elektronik, yakıt hücreleri, alternatif enerji kaynakları gibi teknolojilerde yaygın kullanım alanı olan ince film kaplama teknolojisi üzerine ulusal ve uluslararası üniversite, araştırma merkezleri ve ilgili sektörde çalışan şirketlerin AR-GE birimlerindeki araştırmacılardır. CAVES-tek; Ultrasonik Spray Kaplama (USK) Sistemini, müşterilerin Ar-Ge çalışmalarına, sistemi kullanım alanı ve amacına, ihtiyaçlarına, talep ve bütçelerine uygun olarak farklı donanımlarda tasarımını yapmayı, üretmeyi ve müşteriye sunmayı taahhüt eder. Sistem; bilgisayar/manuel kontrollü olarak; Standart SK sistemi, Ultrasonik SK sistemi olarak farklı donanım ve teknik özelliklerde müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

İnce Film Kaplama Hizmetleri

CAVES-tek; Ar-Ge çalışmaları yapan araştırmacıların talebine göre istenilen bileşimde, istenilen alttaşlar üzerine ve deneysel parametrelerde şirket bünyesinde bulunan SK sistemi ile ince film kaplamaların yapılması ve müşteriye sunulmasını taahhüt eder. Süreç, SK sisteminin alınamadığı küçük bütçeli tez projeleri veya hızlı destek projelerinde ihtiyaç duyulan ve tüm malzeme bileşenlerinin ve deney parametrelerinin araştırmacı müşteri tarafından belirlenerek talep edildiği ince film kaplamalarının yapılıp müşteriye sunulması esasına dayanmaktadır. Bu hizmet alanında, müşteri talep ettiği taktirde -şirket programına uymak kaydı ile- ince film kaplama üretimi sürecinde sistemin kullanımına iştirak edebilir, talep ettiği ince film kaplamaların üretim aşamasında yer alabilir ve her türlü eğitim desteğinden faydalanabilir.

 

Teknik Destek ve Diğer Hizmetler

CAVES-tek; teknik servis, yedek parça-ekipman tedariği ve sistemin talebe göre güncellenebilmesi gibi hizmetlerin yanı sıra, teklif aşamasında veya müşterinin alım için proje hazırlama konusunda ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahip sistemin oluşturulabilmesi adına gerek teknik gerekse bilimsel danışmanlık yapmayı, sistemin müşteriye doğrudan teslim edilmesini (yurtiçi için), deneme film kaplamanın müşteri ile beraber yapılarak sistem kullanım eğitiminin verilmesi, yedek çözelti hortum seti ve çözelti kabının sistem ile birlikte ücretsiz olarak verilmesini, garanti süresi yada kapsamı içerisinde olsun yada olmasın her daim sistemi kullanacak bilim insanlarına karşılaştıkları küçük teknik sorunlar karşısında anında telefon yada maille ulaşabilme ve danışabilme gibi hizmetleri sunmayı tüm müşterilerine taahhüt eder.