Referanslar

Ege Üniversitesi

CAVES-tek AVE EUSP 300 Elektorstatik-Ultrasonik Sprey Piroliz Sistemi Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü araştırmacıları tarafından tercih edilmiştir. Sistem ultrasonik sprey kaplama için 40 kHz frekansa sahip ultrasonik başlık ve elektrostatik sprey kaplama için maksimum 20 kV yüksek voltaj kaynağına sahiptir. Yüksek hacimli çalışmalar için (<500 ml) çoklu şırınga pompası ve düşük hacimli çözeltiler için (<10 ml) mikro-şırınga pompası sisteme entegre olarak yer almaktadır.

Konya Teknik Üniversitesi

CAVES-tek AVE 300 Ultrasonik Sprey Piroliz Sistemi Konya Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü araştırmacıları tarafından tercih edilmiştir. Sistem ultrasonik sprey kaplama için 40 kHz frekansa sahip ultrasonik başlığa sahiptir. Yüksek hacimli çalışmalar için (<300 ml) çoklu şırınga pompası sisteme entegre olarak yer almaktadır.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

CAVES-tek markasıyla ürettiğimiz ve üstün sıcaklık homojenliğine sahip maksimum 700 C çalışma sıcaklığına sahip ısıtıcı plaka Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fizik Bölümü araştırmacıları tarafından tercih edilmiştir.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
LinkedIn