Hizmetler

Sprey Kaplama Sistemi

CAVES-tek müşterilerinin kullanım alanı ve amacına, ihtiyaçlarına, talep ve bütçelerine uygun olarak farklı donanımlarda Sprey Kaplama Sistemlerinin tasarımını yapmayı, üretmeyi ve müşteriye sunmayı taahhüt eder. Sprey kaplama sistemleri manüel veya yazılım kontrollü olmasının yanı sıra Standart Sprey Kaplama Sistemi (Konvansiyonel sprey başlıklı), Ultrasonik Sprey Kaplama Sistemi, Elektrostatik Sprey Kaplama Sistemi ve Elektrostatik+Ultrasonik Sprey Kaplama Sistemi olmak üzere farklı donanım ve teknik özelliklerde müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca atmosfere duyarlı uygulamalar için Sprey Kaplama Sistemleri Glove Box içerisine entegre edilerek araştırmacıların kullanımına sunulmaktadır.

İnce Film Kaplama Hizmetleri

CAVES-TEK; Ar-Ge çalışmaları yapan araştırmacıların talebine göre istenilen bileşimde, istenilen alttaşlar üzerine ve deneysel parametrelerde şirket bünyesinde bulunan SK sistemi ile ince film kaplamaların yapılması ve müşteriye sunulmasını taahhüt eder. Süreç, SK sisteminin alınamadığı küçük bütçeli tez projeleri veya hızlı destek projelerinde ihtiyaç duyulan ve tüm malzeme bileşenlerinin ve deney parametrelerinin araştırmacı müşteri tarafından belirlenerek talep edildiği ince film kaplamalarının yapılıp müşteriye sunulması esasına dayanmaktadır. Bu hizmet alanında, müşteri talep ettiği taktirde -şirket programına uymak kaydı ile- ince film kaplama üretimi sürecinde sistemin kullanımına iştirak edebilir, talep ettiği ince film kaplamaların üretim aşamasında yer alabilir ve her türlü eğitim desteğinden faydalanabilir.

Sarf Malzemeler ve Kimyasallar

CAVES-tek Ar-Ge olarak laboratuvar cihazları tedariğinin yanı sıra, sarf malzeme ve kimyasal ihtiyacınızı, en uygun ve en hızlı şekilde karşılamak için hizmet veriyoruz.

Teknik Destek ve Diğer Hizmetler

Önceliğimiz, uzman kadromuz satış öncesi ve sonrası müşterilerimizle iletişimde olmak, müşteri taleplerini dinleyerek ihtiyaçları belirlemek ve çözüm önerileri sunmak konuyla ilgili eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek, teknik hizmet vermek, müşterilerimiz ürünlerimizden ve hizmetlerimizden en yüksek performansı almalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda teknik servis, yedek parça-ekipman tedariği ve sistemin talebe göre güncellenebilmesi gibi hizmetlerin yanı sıra, teklif veya proje hazırlama aşamasında müşterinin ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahip sistemin oluşturulabilmesi adına gerek teknik gerekse bilimsel danışmanlık yapmayı, sistemin müşteriye doğrudan teslim edilmesini (yurtiçi için), deneme film kaplamanın müşteri ile beraber yapılarak sistem kullanım eğitiminin verilmesi, garanti süresi yada kapsamı içerisinde olsun yada olmasın her daim sistemi kullanacak bilim insanlarına karşılaştıkları küçük teknik sorunlar karşısında doğrudan iletişime geçebilme gibi hizmetleri sunmayı tüm müşterilerine taahhüt eder.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
LinkedIn